Zespół redakcyjny

Redaktor naczelny 
Eligiusz Małolepszy  (Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy im. Jana Długosza w Częstochowie), POLSKA

Redaktor naukowy
Teresa Drozdek-Małolepsza (Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy im. Jana Długosza w Częstochowie), POLSKA

Sekretarz redakcji
Arkadiusz Płomiński  (Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy im. Jana Długosza w Częstochowie), POLSKA

Redaktor statystyczny
Paulina Ucieklak-Jeż (Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy im. Jana Długosza w Częstochowie), POLSKA

Redaktorzy językowi
Dariusz Jaworski (Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy im. Jana Długosza w Częstochowie), POLSKA
Andrzej Wątroba (Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy im. Jana Długosza w Częstochowie), POLSKA

Koordynator zasobów internetowych
Błażej Cieślik  (Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy im. Jana Długosza w Częstochowie), POLSKA

 

Rada naukowa
Ryszard ASIENKIEWICZ (Uniwersytet Zielonogórski), POLSKA
Miroslav BOBRIK (Słowacki Uniwersytet Techniczny w Bratysławie), SŁOWACJA
Valentin CONSTANTINOV (Uniwersytet Państwowy Tiraspol z siedzibą w Kiszyniowie), MOŁDAWIA
Tomáš DOHNAL (Uniwersytet Techniczny w Libercu), CZECHY
Elena GODINA (Rosyjski Państwowy Uniwersytet Wychowania Fizycznego, Sportu i Turystyki), ROSJA
Karol GÖRNER (Uniwersytet Mateja Bela w Bańskiej Bystrzycy), SŁOWACJA
Wiktor Władimirowicz GRIGORIEWICZ (Grodzieński  Państwowy Uniwersytet Medyczny), BIAŁORUŚ
Michal JIŘÍ (Uniwersytet Mateja Bela w Bańskiej Bystrzycy), SŁOWACJA
Tomasz JUREK (Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Zamiejscowy Wydział Kultury Fizycznej w Gorzowie Wlkp.), POLSKA
Jerzy KOSIEWICZ (Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie), POLSKA
Jurij LIANNOJ (Sumski Państwowy Uniwersytet Pedagogiczny im. Antona Makarenki), UKRAINA
Wojciech LIPOŃSKI (Uniwersytet Szczeciński), POLSKA
Veaceslav MANOLACHI (Państwowy Uniwersytet Wychowania Fizycznego i Sportu w Kiszyniowie), MOŁDAWIA
Josef OBORNÝ (Uniwersytet Komeńskiego w Bratysławie), SŁOWACJA
Andrzej PAWŁUCKI (Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu), POLSKA
Jurij PELEKH (Równieński Państwowy Humanistyczny Uniwersytet), UKRAINA
Anatolij TSOS (Wschodnioeuropejski Państwowy Uniwersytet im. Łesi Ukrainki w Łucku), UKRAINA
Marek WAIC (Uniwersytet Karola w Pradze), CZECHY
Klaudia ZUSKOVÁ (Uniwersytet Pavla Jozefa Šafárika w Koszycach), SŁOWACJA